Hürriyet

HakkımdaEren – Baltacı – Torigoe Avukatlık Ofisi Avukat Arif BALTACI ve Avukat Osman Efe EREN’ in bilgi ve birikimlerini birleştirmesi ile İstanbul’da kurulmuştur. Türk Hukuk Fakültelerinden mezun olan tek Hukukçu olan Keiko TORİGOE’nin de partner olarak katılmasıyla ortak sayısını 3′e çıkarmıştır. Ulusal ve Uluslararası Alanda çalışmalarına başlamıştır. 
İstanbul Merkezli olan ofisimizin Türkiye içerisinde Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Muğla ve Kocaeli’de irtibat ofisleri bulunmaktadır. Ofisimizin Yurt Dışında Cezayir, Amerika, Japonya ve Güney Kore de irtibat ofisleri bulunmaktadır.  
Avukatlık Ofisimiz gerek yurt içi ve gerekse yurt dışı müvekkillerine, ihtiyaçları olan hukuki danışmanlık hizmetini; hukukun bütün alanlarında eksiksiz verebilmektedir.
Günümüz şartlarında, Avukatlık mesleğinde, gelenekselliğin ve bireyselliğin yetersiz olduğuna inanan ofisimiz, kurumsallığın ve takım çalışmasının iş hayatındaki öneminin bilincindedir. Ve bu bilinç ile ulusal ve uluslararası firmalara ekip olarak %100 memnuniyet ile kusursuz bir avukatlık hizmeti sunmaktadır.
Eren – Baltacı – Torigoe Avukatlık Ofisinin ekip üyelerinin sloganı “Hızlı, Yenilikçi ve Doğru Çözüm”’ dür. Müvekkillerimize Avukatlık hizmetini en hızlı en yeni ve en doğru şekilde sunmak için çalışırız.
Ofisimiz salt savunma hukukuna değil, Önleyici hukukun önemine de inanmaktadır. Bu anlamda müvekkillerimize gerekli bildirimler rapor olarak sunulur ve müvekkillerimiz aleyhinde oluşabilecek sorunlar daha başlamadan bertaraf edilir.
Ofisimiz; Hukuki sorunları çözerken müvekkillerimizin baktığı pencereden bakmaya özen gösterir.
Ekip olarak İşlerimizi Proaktif bir model ile takip ederiz. Mevcut sorunlar üzerinde akademik nitelikte çalışmalar yaparak, doğru çözümleri tüm sorumluluğu üstlenecek şekilde sunarız.
Ofis olarak disiplinler arası yardımlaşmaya inanmaktayız. Salt hukuki ilimle yetinmez, Vergi Uzmanları, Yeminli Mali Müşavirler, Adli Klinik Psikologlar, Mühendisler, Noterler, Kriminoloji uzmanları gibi alanlarında deneyimli uzmanlarla da işbirliği içinde çalışarak hukuki sorunlara anında müdahale ederiz.